O nas

Home/O nas
O nas 2017-09-04T14:33:47+00:00

Kim jesteśmy?

ArkoMed to nowoczesna klinika fizjoterapii oraz gabinet rehabilitacji w Warszawie. Pracuje dla nas zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu m.in. rehabilitacji dzieci, kręgosłupa, rehabilitacji po wypadku, a także przeznaczonej dla sportowców. To profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych warsztatach oraz szkoleniach. Zachęcamy do skorzystania z rehabilitacji mieszkańców dzielnic Warszawa – Młociny i Warszawa – Bielany, a także pozostałych części stolicy. Wiemy jak leczyć wady kręgosłupa u dzieci oraz jak zminimalizować ból kręgosłupa. Pomagamy Pacjentom przywrócić pełną sprawność ruchową. Jeżeli szukasz dobrego fizjoterapeuty w Warszawie, to dobrze trafiłeś!

W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w terapii ruchowej, czyli kinezyterapii – leczymy przy pomocy ruchu oraz specjalnie dobranej gimnastyki leczniczej. Dzięki temu w naszej klinice fizjoterapii w Warszawie Pacjenci mogą pozbyć się dolegliwości i przygotować się do dalszej rehabilitacji. Pomagamy minimalizować bóle kręgosłupa o różnym pochodzeniu, zajmujemy się terapią manualną według wielu sprawdzonych koncepcji o udowodnionej naukowo skuteczności. Prowadzimy również gabinet fizykoterapii. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Warszawie — m.in. z zakresu pediatrii, neurologii i ortopedii. Zapraszamy na wykonywane w przychodni ArkoMed zabiegi elektroterapii, terapii ultradźwiękami, magnetoterapii, krioterapii i procedury z wykorzystaniem lasera wysokoenergetycznego. Zabiegi odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie.

W naszej ofercie znajdują się również treningi personalne, treningi dla osób starszych, terapia NDT-Bobath, masaże rehabilitacyjne i lecznicze. Mieszkańcom Warszawy proponujemy też fizjoprofilaktykę, zajęcia indywidualne i grupowe. Zapraszamy na rehabilitację dziecięcą, rehabilitację dla sportowców, rehabilitację po kontuzjach i wypadkach. Zajmujemy się także rehabilitacją przepukliny kręgosłupa, leczeniem osteopatycznym, dyskopatią kręgosłupa – zapraszamy do skorzystania z usług najlepszej kliniki fizjoterapii w Warszawie!

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARKOMED, ul. Nocznickiego 25,
01-948 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".