Skuteczna rehabilitacja – tylko w ArkoMed !

Home/Blog/Skuteczna rehabilitacja – tylko w ArkoMed !

Skuteczna rehabilitacja – tylko w ArkoMed !

Cierpisz na bóle mięśni spowodowane pracą zawodową? Chcesz szybko wrócić do formy po kontuzji? Potrzebujesz fachowych porad dotyczących profilaktyki chorób kręgosłupa? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przychodnia ArkoMed to nowoczesna warszawska placówka rehabilitacyjna, specjalizująca się w przywracaniu sprawności pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Pracują u nas wysoko wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści z zakresu rehabilitacji, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności. Każdemu pacjentowi gwarantujemy fachową pomoc oraz indywidualne podejście, pełne troski i życzliwości.

W naszej przychodni oferujemy m.in. zabiegi z zakresu tradycyjnej rehabilitacji, terapię manualną i ruchową, nowoczesne procedury fizykoterapeutyczne (elektroterapia, krioterapia, światłolecznictwo, laser wysokoenergetyczny), a także terapię wad postawy czy konsultacje psychologiczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z rejestracją w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty!

2017-07-06T12:57:34+00:00 13 czerwca 2017|
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARKOMED, ul. Nocznickiego 25,
01-948 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".