Zespół

Home/Zespół
Zespół 2017-06-13T17:40:10+00:00

Artur Kopeć

Fizjoterapeuta z 6-letnim doświadczeniem, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczestnik 5- letnich studiów osteopatycznych w FICO (Flanders International College of Osteopathy). Właściciel nowoczesnej Przychodni ArkoMed w Warszawie, założyciel firmy szkoleniowej OsteoSense. Wykładowca na konferencji badawczo-naukowej w Okunince w 2019 roku  i targach Beauty Forum w Global Expo w Warszawie. Fizjoterapia to jego pasja. Uczestnik w wielu kursach i szkoleniach terapii manualnej i medycyny ortopedycznej. Doświadczenie zdobywał w placówce ORTO oraz uczestniczył w praktykach zawodowych w Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF. Biorąc czynny udział w warsztatach i szkoleniach cały czas pogłębia swoją wiedzę. Dodatkowo pasjonat motoryzacji i sportów walki.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • szkolenie IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine) –, ukończone: staw ramienno-łopatkowy, staw łokciowy, ręka i nadgarstek, staw skokowy, staw biodrowy, odcinek lędźwiowy cz.1, odcinek lędźwiowy cz.2, odcinek piersiowy, przejście szyjno-piersiowe, odcinek piersiowy kręgosłupa
  • Szkolenia przeprowadzone przez dr Ryszarda Biernata
  • szkolenie FDM (Fascial Distorsion Model) – leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi,
  • szkolenie „Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich wg konceptu dr. Jarosława Ciechomskiego” – ukończone pomyślnie zdanym egzaminem
  • Fascial Manipulation – I i II level – ukończony pomyślnie zdanym egazminem
  • Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty (SYSTEMA Marcin Szkolnicki)
  • Uczestnik 5-cio letnich studiów osteopatycznych w FICO (Flanders International College of Osteopathy).

Tematy prowadzonych wykładów:

  • „Zastosowanie pozycji lumbar roll do terapii dolegliwości bólowych różnego pochodzenia dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa” – Okuninka 2019r.
  • „Czym jest Osteopatia, na czym polega i dlaczego jest ważna we współpracy z innymi specjalistami” – Global Expo, Warszawa 2019r.

Dyplomy

Norbert Prus 2

Fizjoterapią zajmuje się od 2015 roku. Pomagając Pacjentom stosuje techniki leczenia z ukończonych kursów i szkoleń akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii i odpowiadające mu organizacje europejskie (Kaltenborn-Evjenth Concept, Terapia Tkanek Miękkich wg. koncepcji dr Jarosława Ciechomskiego D.O., HVLA- Manipulacje Krótkodźwigniowe wg. Jöry Pauwels D.O., „REHA”- Terapeutyczny Trening Medyczny Lasse Thue, Instructor OMT-Prof. Oakland University USA). Dzięki wiedzy zdobytej na studiach kierunkowych i ukończonych kursach holistycznie podchodzi do zdrowia i sprawności Pacjentów.

Adam Rogulski

Mateusz Konieczny

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARKOMED, ul. Nocznickiego 25,
01-948 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".