Menu Zamknij

Klaudia Kopeć

manager przychodni

Klaudia Kopeć

manager przychodni

Nazywam się Klaudia Kopeć. Ukończyłam licencjat z dietetyki klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2016roku. Jestem współzałożycielką firmy szkoleniowej Osteosense od 2019 roku oraz managerem jak i współwłaścicielką Przychodni Rehabilitacyjnej ArkoMed w Warszawie od 2020 roku.

Swoją pasję i rozwój ukierunkowałam w kierunku organizacji szkoleń i zarządzania przychodnią medyczną. Dbam o jakość wykonywanych usług, organizację i pracę zespołu przychodni ArkoMed oraz dbam o współpracę z klientem komercyjnym, jak i klientem w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Posługuję się biegle językiem angielskim i włoskim.

Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi w Dziale Promocji Zdrowia w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie w 2016 roku przy organizacji prewencyjnych szkoleń i wydarzeń dla pacjentów. Współpracowałam z lekarzami, fizjoterapeutami i innymi specjalistami z branży medycznej.  Jako specjalista ds. organizacji Targów w firmie Lentewenc Sp. Z O.O. przyczyniłam się do organizacji Targów Medycznych WIHE HOSPITAL w Centrum EXPO XXI w Warszawie w 2017 roku. W 2019 roku jako koordynatorka szkoleń w Gowork.pl Andrzej Kosieradzki organizowałam stacjonarne szkolenia medyczne, księgowe jak i informatyczne w 9 miastach w Polsce, również w Warszawie.

Dodatkowo uczestniczyłam w różnych konferencjach medycznych – fizjoterapeutycznych w Okunince, Zielonej Górze, Krakowie oraz corocznych Międzynarodowych Targach Fizjoterapii w EXPO Nadarzyn reprezentując przychodnie ArkoMed. Byłam uczestniczką szkoleń dotyczących obsługi klienta, skutecznej sprzedaży oraz szkoleń managerskich, organizowane miedzy innymi przez  Lentewenc Sp. z o.o, Medidesk.

Poprzez swój indywidualizm, otwartość na drugiego człowieka oraz zapał do pracy mogę spełniać się na powyższych stanowiskach, co sprawia mi ogromną radość. Współpraca z drugim człowiekiem uczy mnie więcej niż stosy przeczytanych książek rozwojowych czy niejeden kurs managerski.

Moje ulubione motta:

 „Ludzie, którzy wiele osiągnęli, rzadko siedzieli i pozwalali, by rzeczy im się przydarzały. To oni przydarzali się rzeczom.”

„Warto uprawiać dialog, a nie monolog.”

 

.

Potrzebujesz pomocy

fizjoterapeuty?