Menu Zamknij

Artur Kopeć

fizjoterapeuta i osteopata

Artur Kopeć

fizjoterapeuta i osteopata

Umów się do tego specjalisty

Nazywam się Artur Kopeć i jestem magistrem fizjoterapii i dyplomowanym osteopatą z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci i dorosłych. Szkolę na konferencjach i szkoleniach fizjoterapeutycznych, logopedycznych stacjonarnych, jak i webinarach online. Wykładam w Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Jestem również założycielem i wykładowcą firmy szkoleniowej OsteoSense Artur Kopeć. Zostałem absolwentem 4 letnich studiów osteopatycznych w FICO ( flanders international college of osteopathy ).

Dodatkowo sprawuję opiekę merytoryczną nad studentami odbywającymi praktyki studenckie w Przychodni Arkomed jak i w zakresie praktyk studenckich z programu ERASMUS+.

Ponadto wykładam na konferencji badawczo-naukowej w Okunince w 2019 roku i targach Beauty Forum w Global Expo w Warszawie. Fizjoterapia to moja pasja. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach terapii manualnej, medycyny ortopedycznej i MASTER COURSACH z zakresu Osteopatii.

Doświadczenie zdobywałem w placówce ORTO oraz uczestniczyłem w praktykach zawodowych w Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oraz Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF. Biorąc czynny udział w warsztatach i szkoleniach cały czas pogłębiam swoją wiedzę.

UKOŃCZONE SZKOLENIA/KURSY

  • SZKOLENIE IAOM (INTERNATIONAL ACADEMY OF ORTHOPEDIC MEDICINE) – ukończone: staw ramienno-łopatkowy; staw łokciowy; ręka ; nadgarstek; staw skokowy; staw biodrowy; odcinek lędźwiowy cz.1; odcinek lędźwiowy cz.2; odcinek piersiowy; przejście szyjno-piersiowe; odcinek piersiowy kręgosłupa.
  • SZKOLENIA PRZEPROWADZONE PRZEZ DR RYSZARDA BIERNATA
  • SZKOLENIE FDM (FASCIAL DISTORSION MODEL) – leczenie zaburzeń układu mięśniowoszkieletowego technikami powięziowymi,
  • SZKOLENIE „WSPÓŁCZESNE METODY DIAGNOZOWANIA I LECZENIA TKANEK MIĘKKICH WG KONCEPTU DR. JAROSŁAWA CIECHOMSKIEGO” – ukończone pomyślnie zdanym egzaminem,
  • FASCIAL MANIPULATION – I I II LEVEL – ukończony pomyślnie zdanym egzaminem,
Zobacz więcej

Potrzebujesz pomocy

fizjoterapeuty?